Tvarkingos ir mylimos spintos link

Ar žinojote, kad jau galima pasimatuoti ne tik patinkantį kostiumėlį ar suknelę, bet ir būstą? Įsivaizduokite: galima atvykti į butą, esantį projekte, kuriuo domitės, jį apžiūrėti, jame pernakvoti, o ryte ramiai išgerti kavos. Mano nuomone, tik pabuvus jame, pajautus atmosferą ir pačiupinėjus visus kampus, galima atsakyti sau į kylančius klausimus. O gal tai bus tramplinas į naujų namų interjero idėjas?!


Aš pati neseniai apsilankiau 37 kv. metrų ploto „Grigalaukio dominijos“ projekte (jį sostinės Pašilaičių mikrorajone vysto nekilnojamojo turto bendrovė „Omberg“) įrengtame demonstraciniame bute. Šis 1,5 kambario demonstracinis butas – pirmasis Lietuvoje, kurį galima „pasimatuoti“. Kitaip tariant, jame galima pagyventi, pasisemti idėjų ir priimti pasvertą sprendimą dėl būsto įsigijimo.

Apsilankymo metu praktiškai išbandžiau šiame buteįrengtą talpią spintą.Nors butas palyginti nedidelis, jame yra įrengtos spintos plotas – net5 kv. metrai. Slankiojančios spintos durys su dideliais veidrodžiais sukuria tikrą moterų kampelį visoms stiliaus svajonėms įgyvendinti. O spintoje suplanuota niša – privalumas atsisėsti aunantis batus ar pasidėti daiktus, kad prieš išeinant iš namų tikrai nieko nepamirštume.

Tačiau gerai žinau, kad kiekviena iš mūsų pravėrusi spintos duris kartais atsidūsta „neturiu, ką apsirengti“. Vis galvojau, kada palanku dalintis patarimais apie spintos ritualus, tad „Grigalaukio dominijos“ projektas ir spinta, kurią „pasimatavau“, įkvėpė tai padaryti dabar.

 

Keturi žingsniai tvarkingos ir mylimos spintos link:

 

1 žingsnis – susitvarkykite spintą! Tai siūlyčiau daryti prieš kiekvieną sezoną, kad galėtumėte prisiminti savo spintos turinį. Trijų krūvelių principas leis jums susirūšiuoti drabužius ir matyti, kurie drabužiai jums tikrai patinka bei tinka, o kurie – jau nelabai. Sudėliokite juos į tris krūveles: TAIP, NE ir GALBŪT. Krūvelė TAIP iškart keliaus į spintą, krūvelė NE – bu skirta atiduoti ar padovanoti(juk svarbu drabužiams suteikti antrą gyvenimą!), o dėl GALBŪT krūvelės nuspręskite kitą rytą, po pirmojo puodelio kavos. Taip spintos turinys bus aiškus: matysite, ko šį sezoną jums reikia, o ko tikrai nereikia pirkti. Tiksliai prisimenant, ką turime spintoje, sumažės beprotiškas vartojimas, kuomet perkame tik tam, kad pirktume.

2 žingsnis –suskirstykite drabužius pagal jų tipą! Sugrupuokite: megztiniai – pirmoje krūvelėje, palaidinės – antroje, kelnės –trečioje,  džinsai – ketvirtoje. Jūsų akis pamažu pripras prie šios tvarkos, gerai žinosite, kas kur yra, tad atsidarius spintą bus daug lengviau planuoti savo įvaizdžius. Tą patį galite padaryti su spalvomis bei atspalviais. Taip dar greičiau įsijungs vaizduotė– gims įdomesnių drabužių derinių!

3 žingsnis – panaudokite dėžes ir dėžutes! Diržus, skareles ir kitus aksesuarus sudėkite į dėžutes, jie nesimėtys tarp drabužių bei patogiai gulės savo vietose. Na, o pasikeitus sezonui, drabužius, kurių negalite pritaikyti (šiuo atveju – vasarinius) siūlau pasidėti į viršutines lentynas, taip sutaupysite vietos artimiausiose!

 

4 žingsnis – pasiruoškite derinius iš vakaro!Jeigu ryte anksti skubate į darbą ir daugiausia laiko praleidžiate prie spintos galvodamos, kurią paladinę apsirengti, derinius planuokite iš vakaro! Juos spintoje pasikabinus iš anksto,rytas bus šviesesnis be nereikalingo streso.Pabandykite! Nesakau, kad tai neužims laiko. Visi mano išvardinti žingsniai reikalauja dėmesio, bet pamatysite – savo spintą netrukus įsimylėsite iš naujoir atrasite daugiau derinių savo kasdienybei. Juk jūsų spinta – tai jūs! Prisiminkite tai kiekvieną kartą, kai atveriate jos duris.

 

Įrašas parengtas bendradarbiaujant su nekilnojamojo turto bendrove “Omberg”.

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *