#2 Išbandom su Laisvalaikio dovanom

Tėtis išbandė.

Tėtį palydėjau iki pat mašinos. Su mama vis juokiamės, kad jis tikrai super mega ekstremalas, nes nori bandyti visas pramogas iš eilės. Tad, nuoširdžiai apsidžiaugė, kai gimtadienio proga atnešiau Laisvalaikio dovanų kuponą “Driftink pats su instruktoriumi”. Pinigų nesu mėgėja dovanoti, nes emocijos mano nuomone yra daug daugiau.

Smagus kolektyvas nuteikė gerai popietei jau nuo užsiregistravimo momento. Mano tėtis vis kuklinosi ir kalbėjo, kad kažin ar jam pavyks, bet užteko tik atsisėsti už vairo ir prasidėjo didesnis veiksmas nei tikėjomės. “Svarbiausia fotografuokit ir filmuokit” – pareiškė jis. O po važiavimo instruktorius buvo pakėlęs nykštį į viršų. Kaip supratau, kad tėtis būtų neblogas drifteris, jei tik norėtų.

Daug emocijų, juoko ir atskleistas dar vienas pono talentas – driftinti!

Savo pusbroliui padovanojau sąvąjį pasivažinėjimą drifto taxi, nes pati kadaise jau buvau išmėginusi ir žinau kokia tai jėga, o pasivažinėjimas sesei buvo bonusas (komanda sakė, kad su mumis smagu). Ši vis kuklinosi ar bandyti. Pabandė!!!

Sakiau, kad komanda nereali! Tą dieną lijo, bet tai visai nesutrukdė su šeima pabūti akimirkoje, pabandyti tai, kas suteikia neįkainojamas emocijas. Tai ne pinigai – tai tokios pramogos, nuo kurių plyšta žandai.

Siūlau vis dažniau atidaryti dėžutes, kuriose galime atrasti potyrius, kurių galbūt vis prisibijome, bet jie suteikia adrenalino gyvenimui. Tokiam, koks jis ir turi būti – su nuotykiais.

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *