Masažas/ ritualas moterims “Lopšinė sielai”

Visada maniau, kad masažas gali mus išjudinti, atpalaiduoti arba leisti sau pabūt vienai. Tačiau, ar žinojot, kad jis gali būti šiek tiek daugiau nei prisilietimas prie mūsų odos bei viršutinio sluoksnio? Visai nesenai gulėjau ant masažo stalo ir jaučiau daug daugiau nei judesius ar kremo kvapą. Masažas „Lopšinė sielai“ palietė gilesnius sluoksnius, kuriuos išjudinus man kilo dar daugiau klausimų apie mane pačią.

Turbūt skaitant sunku suprasti ką aš čia noriu pasakyti. Aš pabandysiu jus įvesti į visą šį reikalą, o jei nuspręsite pabandyti – pajausite dar daugiau!

 „Art of Beauty“ klinika savo gretose turi naują masažistę, vardu Audra. Jos atliekamas masažas tai lyg ritualas moterims, kuris trunka 90 minučių. Viskas prasideda nuo pokalbio ir įvado, todėl tikrai neliksite neinformuotos, galite būti ramios bei nusiteikusios pabūti su savimi ir tik sau.

Aplinkui- žvakės. Malonus jausmas.Pasigirsta gongai. Uždedamos ausinės ir ausyse girdisi mantros, kurios maloniai susilieja su kiekviena kūno ląstele. Atrodo, kad Audros rankos juda kartu su kiekvienu garsu, kuris po kiek laiko jau apsigyvena nuo kojų pirščiukų iki pat viršaus. Ji jaučia visas įtampas, vietas, kurias reikia labiau paspausti arba prisiliesti švelniau. Audra kalbasi su kūnu per rankomis tekančia energiją. Ji yra moteris, kuris mums kiekvienai atėjusiai dovanoja meilę ir padeda pajausti tai, ką mes pačios dažnai ignoruojame.

Mano patyrimai.

Masažo metu kovojau su atsilaidavimu, kažkodėl man tokiuose užsiėmimuose labai sunku atsipalaiduoti, nes  protas specialiai inirtingai kovoja ir nepaleidžia nuo darbų. Tačiau, kaip visada  galvą užplūsta klausimų lavina, o po kiekvieno judesio išjudinama tai, kas jau seniai įsišaknyję manyje, pasilikę neigiamo bei nereikalingo. Patys renkamės ar atsisveikinsime dabar  ar dar ne laikas. Pradedu šiek tiek nervuotis, kad manyje visko tiek daug ir aš tokia išsiblaškiusi, bet tuo pačiu džiaugiuosi, kad galiu savęs dar kartą paklausti. Kodėl aš taip save kankinu? Kodėl taip mažai kartais myliu? Kodėl aš pykstu ant žmonių, kai jie daro ne taip kaip aš noriu? Kodėl aš taip visko bijau? Po masažo jaučiausi ištinusi bei pametusi koncentraciją. Norėjosi bėgti į šiltą lovą ir susigyventi su visomis vidinėmis mintimis. Rytas buvo kitoks. Jis man davė energijos, daugiau drąsos pradėti atsisveikinti su baimėmis. Ir žinot ką? Aš noriu dar giliau pasinerti į save!

Vieni masažo metu jaučią neapsakomą harmoniją, kiti pasineria į save, treti gali taip giliai atsipalaiduoti, kad net atrodo, jog išeina iš savęs. Aš šiek tiek pykau ant savęs, bet tik todėl, kad Audra paliečia mūsų energetinius taškus, kurių mes patys nenorime paliesti. Tačiau, tik tam, kad viskas būtų tik geriau mums pačioms! Tam, kad dar labiau savimi rūpintumėmės ir mylėtume.

 Mes turime plaukti, moterims reiktų nueiti į pilvo šokius, kad per gyvenimą galėtume lengvai keliauti šokio žingsniu, o ne neštume kuprinę ant savo gležnų pečių.

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *