Valyk dantis – stebėk telefone!

Šiandiena minima pasaulinė burnos sveikatos diena. Kovo 20- toji. Niekada nesiskundžiau savo dantų būkle, esu patenkinta, kad jie puikiai su manimi draugauja bei gyvena. Galėčiau suskaičiuoti ant rankų pirštų, kiek kartų teko lankytis pas odontologą dėl rimtų dantų problemų. Anaiptol, joks čia džiaugsmas – tai priežiūra ir mūsų ritualai, kurie priklauso tik nuo mūsų pačių. Metams bėgant keičiasi technologijos, viskas auga ir tokie dalykai, kaip dantų šepetėliai taip pat gali tapti mūsų rytų ir vakarų gelbėtoju. O jei dar savo valymą  galime kontroliuoti, matydami telefono ekrane – wow!

Dabar galime ne tik palengvinti, bet ir pagerinti savo dantų valymosi ypatumus. Philips Sonicare DiamondClean Smart mano vonioje apsigyveno po pabandymo ir pačios asmeninių patirčių, kad tai gali būti dar geresnis dantų priežiūros sprendimas, o odontologo kabineto duris varstyčiau tik dėl reguliarios higienos.

Šepetėlį reikia prijungti prie Philips Sonicare aplikacijos, kad matytume net jei per stipriai spaudžiame  šepetėlį prie dantų, ar vietas, kur per mažai valome, o galbūt išvis praleidome. Mano valymas asmeniškai nėra labai puikiai išdirbtas, todėl didelis pliusas matyti, kurioje vietoje reikia daugiau ar mažiau pasistengti. Taip pat 3D schema pabrėžia problemines vietas bei parodo, kada  reiktų keisti šepetėlio galvutę. Viskas aiškiau, paprasčiau ir tik geriau mūsų dantims!

DiamondClean Smart turi penkis rėžimus :

„Clean“ režimas yra skirtas išskirtiniam kasdieniam valymui, „White+“ – dėmėms šalinti, „Deep Clean+“ – stiprinančiam giliam valymui, „Gum Health“ – švelniai, tačiau veiksmingai dantenoms valyti, o „Tongue Care“ – puikus režimas liežuviui valyti. Jis išskaido ant liežuvio esančius nešvarumus ir nuvalo blogą kvapą sukeliančias bakterijas. Yra trys intensyvumo lygiai, tad galite rinktis tarp didžiausio nustatymo ir pagerinti valymą bei mažiausio nustatymo, skirto jautresnėms burnos vietoms.

Įkrovimas. Namuose galima įkrauto specialioje stiklinėje, o kelionėje – USB kelioniniame dėkle, kuris taip pat įeina į rinkinį. Man labai patiko stiklinės variantas, nes tai kartu ir stilinga detalė vonios kambaryje. Taip pat visos galvutės turi specialius atskirus laikiklius.

Tegul, ši diena įkvepia jus dar labiau mylėti savo kiekvieną kūno dalį. Labiau rūpintis bei pasirinkti tai, kas gali pagerinti jūsų kasdienę priežiūrą. Net ir dantų šepetėlis gali būti pats geriausias! Už sveiką šypseną!

Nuotraukos – Jevgenijus Misevič

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *