Nuo kavos puodelio iki pirmojo gimtadienio

Žinot kas žaviausia visame šiame tinklaraščio reikale? Aš atsakiau sau į labai daug kilusių klausimų. O juokingiausia tai, kad išsikėliau jų dar daugiau. Ir ką jūs manot? Metai laiko, kaip „Vieno kavos puodelio istorija“ gyvuoja, pulsuoja ir auga kartu su manimi bei su JUMIS!

Nors www.viktorijasaulyte.com tikrasis gimtadienis vasario 21 dieną, šventę perkėlėme į kovą, kad pavasaris įkvėptų būsimiems dideliems darbams! Tą dieną švietė saulė, buvo daug tulpių, kuriomis „Rožių namai” papuošė “Le BonJour” restoraną. Prancūziška atmosfera, draugai, kolegos, partneriai susirinko su manimi kartu pakelti kavos puodelį. Tą, nuo kurio aš sau priminiau, kad man labai patinka rašyti.

Šie metai prasidėjo nuo tekstų, kuriuos talpinau, kai jausdavausi įkvėpta ir nuspręsdavau dalintis su pasauliu. Įkvėpimas toks nenuspėjamas dalykas. Neplauti indai, bučinys, naujos vietos atradimas, džiaugsmo akimirka, gatvė – viskas duoda impulsą, kai tam pasiduodame. Tačiau žinojau, kad vien tekstų neužtenka, man reikia ir žmonių. Pokalbių, susitikimų bei ryšio. Kartu su savo draugėmis, bendražygėmis, ir pagalbininkėmis Karolina ir Migle, pradėjome organizuoti susitikimus/seminarus pavadinimu #vienokavospuodelioistorija. Kas ten vyksta? Kalbame apie stilių, asmenybę, drabužių galią bei tendencijas. Geriame kavą, bandome labiau pasitikėti ir mylėti save!

Kai labiau save pamilstame, gimsta daugiau idėjų dalintis. Todėl, kartu su dar vienu savo įkvėpimo šaltiniu- „Paulig“ kava- pradėjome galvoti apie pokalbių laidą, kurioje kalbėsime su žmonėmis apie tai, kas jų gyvenime įvyko prie kavos puodelio: kažką lemiantis pokalbis, įsimylėjimas, naujas atradimas, susitikimas, o gal projektas. Juk kai geriame kavą mes išsprendžiame tiek problemų, bei atrandame dar daugiau gražių dalykų! Ir dar kartą ačiū “Paulig”, kad esate kartu!

Turbūt todėl paminėti vienerių metų sukaktį būtų buvę nesąžiningą, kai aplink mane tiek žmonių ir tiek spalvų! Kiekvienas jų papildo mano darbus iki pat maksimumo.

Ačiū Tau, kad skaitai, esi su manimi ir siunti šilumą. Siunčiu atgal, gurkšteliu paskutinį gurkšnį kavos ir tegul ne tik mano mintys, bet ir Tavo nepasilieka kavos tirščiuose!

Nuotraukos – Audrius Dzimidavičius

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *