Iki pat… Bordo

Spalvų kelionės tęsiasi. Negalvojau, kad taip greitai nusikabinsiu pakabą su bordo kostiumėliu. Neslėpsiu, buvau paruošusi jį jau senokai, bet kažko laukiau. Patvirtinu faktą, kad laikyti drabužius tam tikrai akimirkai yra beprasmiška. Pastebėjau, kad išėjusi su “greitu” megztiniu , aš mąstau apie palaidinę su švarku, kuriuos norėjau užsivilkti šiandien. Todėl, laikymas beprasmis dalykas. Taškas.

Susitikome su fotografe Sandra, “Daily Poison” kavinėje (labai rekomenduoju!!). Mėgstu susitikimus su ja, nes abi esame gydytojų kabinetų durų varstymo specialistės, todėl fotosesijos gaunasi linksmos iki juoko ašarų. Kol išsinagrinėjam visas ligas, visas procesas vyksta dar įdomiau. Norėjau šią spalvą dar labiau perleisti per save, todėl įvaizdį užbaigiau iki pat lūpų. Kažkodėl, bordo man simbolizuoja jėgą, aistrą gyvenimui ir primena teatrus. Ne dramą, ar tragediją, bet gelmę.

Makiažas ir plaukai – Gabrielė Spudulytė
Nuotraukos – Sandra A.p Photography

Simboliška, kad pradėjau kalbėti apie teatrus, bet pagalvokite apie uždangą. Tokia sodrios. Sodriai raudona. Aš ją vadinu bordo. Kiekvieną kartą uždangai pakilus ar nusileidus, prasideda naujas gyvenimas. Kiekvieną kartą įvyksta viskas vis kitaip, nors aktoriai gyvena personažu, bet net rankos mostelėjimas yra kitoks nei vakar. Žodis perleistas per lūpas skamba dar kitaip, o akys ne tik žiūri naujai, bet ir mato kaip dar nematė. Taip jaučiuosi bemaž su kiekvienu drabužiu: apsivilkus jį, kad ir dvidešimt penktąjį kartą, aš jaučiuosi lyg tai būtų kažkas kitokio, neįprasto. Su juo mes išgyvename vis naują gyvenimą.

Juk visad taip vyksta. Susitikus su tais pačiais žmonėmis, atėjus į tas pačias vietas, skaitant tą pačią knygą, užsidėjus tą pačią skrybėlę, ar net gi kalbant ta pačia tema. Viską mes pergyvename iš naujo. Su naujais motyvais, raštais ir linijomis. Netgi su Sandra. Mes  vėl kalbėjome apie gydytojus, bet jau atradome naujų sakinių, istorijų bei žmonių.

Norėjau, kad spalvų eilutės nebūtų nuobodžios. Norėjau tęsti vaikystės užmojus ir, iš naujo, bet kitaip, pergyventi bordo. Aš noriu, kad pasauly būtų ne tik juoda. Tikiu, kad pasikėlus uždangai, mes prisikeliame iš naujo su bet kuria spalva. Ir tvirtai tikiu, kad nebūna TOS dienos, nes geriausi sprendimai visada daromi šiandien.

P.S ačiū teatrui už sentimentus.

Dalintis:

2 comments so far.

Atsakymai į “Iki pat… Bordo”: 2

  1. Erika parašė:

    Labas, Viktorija! Is kur sitas kostiumelis? Labai domina kelnes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *