Barono vila, žiema ir aš.

Noriu papasakoti jums apie Barono vilą, kaimo turizmo sodybą. Ją atradau vasarą, už Anykščių, nuostabios gamtos apsuptyje. Pirmą kartą čia atvykau rugpjūčio mėnesį, kai galima buvo mėgautis vandeniu, saule ir rudomis kojomis. O dabar norėjau pažinti šią vietą ir žiemą. Jaukus ir šiltas vaizdas žavėjo ne tik už lango, bet ir viduje. Teritorijos dydis svarbu tada, kai šeimininkai išpildo viską taip, kad jaustumės šiltai – net ir be kavos puodelio.


Namelio ypatumai

Tai lyg svajonių namukas jūsų atostogoms. Geriausia yra tai, kad jums atsivežti reikia tik save ir reikalingiausius drabužius. Namuke yra virtuvėlė, visi indai, rankšluosčiai, šampūnai ir t.t Čia rasite net knygų, jei nepasiėmėte savo! Patogi lova leidžia ramiai išsimiegoti, todėl „kitos vietos sindromas“, manau, lengvai praslinks nepastebėtas. Mane labiausiai sužavėjo terasa, kurioje galima pasėdėti ne tik šiltuoju metų laiku. Mes su šeimyna lauke gaminome troškinį, o po to į galvą dingtelėjus idėjai, šiltai apsirengėme ir bestebint žiemos vaizdus, skaniai suvalgėme.  Viešnagės metu galite užsisakyti ir pusryčius,  jei manote, kad blynų ar kiaušinių kepimas atostogų metu- ne jums. Barono vila ruošia nežemiško skonio blynelius ir kiaušinienes!!! Vasaros metu į namuko kainą įeina ir valtis, kuria galite pasiplaukioti ir ir niekieno netrukdomi mėgautis poilsiu.  Na, o žiemos metu eikite pasivaikščioti, juk apsnigti miškai yra tokia magiškas dalykas!

Apartamentai

Tai visai šviežias reikalas Barono vilos teritorijoje. Juose svečiavomės vasara, kai gamta dar žaliavo. Tai lyg mini viešbutukas su atskirais kambariais, foje su kavos aparatu bei židinuku ir dideliais langais  į miško pusę. Savininkai išlaiko interjero vientisumą tiek apartamentuose, tiek nameliuose. Na, o mieliausia yra tai, kad kiekvienas apgyvendinimo objektas pavadintas gyvūnų pavadinimais, o tai- nuostabi sąsaja su gamta, kuri supa visą sodybą. Apartamentai nenusileidžia nameliams net ir  jei norite patys gamintis maistą viso poilsiavimo metu. Apartamentų rūsyje yra didelė virtuvė, su dar didesniais indų pasirinkimais, griliais ir šaldytuvu. Taip pat ši vieta siūlo kubilą bei pirtį. Tačiau, vienaip ar kitaip, man svarbiausia, kad jie duoda gamtą!!! Ir tokią teritoriją!!!

Daugiau informacijos apie kainas, bei atsakymus į kitus kylančius klausimus rasite www.baronovila.lt Noriu paminėti,  jei kamuoja klausimas dėl gyvūnų, už papildomą mokestį tikrai galėsite atsivežti juos paatostogauti kartu. O baigiant šį tekstą noriu visus pakviesti praleisti kuo daugiau laiko gamtoje, net ir žiemą! Aktyviau leisdami savaitgalius jausimės geriau, o vietoj beprasmiško vasaros garbinimo pasidžiaukim žiemos pasaka.

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *