Violetinė

Po mėnesio laiko vėl nusprendžiau parašyti. Nemoku meluoti sau. Todėl užtrukau mėnesį sprendžiant savo problemas, baimes ir nerimą. Aišku, tai dar ne pabaiga, bet dabar noriu dalintis. Spaudyti klaviatūrą ir atiduoti jums kažką. Iš savo vidaus. Šį kartą nusprendžiau ištrinti ribas tarp realybės ir fantazijos!

Makiažas – Marija Sartynytė
Šukuosena – Liuda Šluinskytė
Nuotraukos – Edvinas Vitas

Ar pagalvojot, kuo mūsų gyvenime svarbi pusiausvyra? Kai būnam sporto salėje sunku išmokti balansuoti ant vienos kojos. Stovint ant keturių, į priekį ištiesti priešingą koją bei ranką. Virtuvėje gaminant naują patiekalą rasti kiekio ir skonio santykį. O parduotuvėje ieškoti kainos ir kokybės santykio.

Šį kartą mano įkvėpimo šaltiniu tapo violetinė spalva. Pasak mokslininkų, ji yra jautrumo, bet tuo pačiu ir įkvėpimo spalva. Taip. Ji susijusi ir su pusiausvyra.

Na, galbūt tik iš dalies, bet suradusi savo dydžio violetinės spalvos švarkelį, prie jau turimų kelnių man toptelėjo, kad aš visada noriu čia ir dabar. Turiu kelnes, reikia švarkelio. Yra švarkelis- reikia palaidinės, tada avalynės ir rankinės. O kur dar mano mėgstama beretė?

Žinau, kad pusiauvyra drabužių spalvose skamba gal ir kiek lėkštai, bet pagalvokit apie tai, kad turėdamos kelnes, tikrai mėgstamas kelnes, mums palaidinės gal ir nereikia… Galime iš savo spintos išsitraukti dar visai naują, jau turimą. Vilkėta vieną ar du kartus. Savo pinigus pataupyti naujam virduliui ar kavos aparatui namuose, kad kava būtų greičiau bei skaniau paruošiama. O jūs turėtume daugiau laiko ryte pabūti su savimi, paskaityti rytines naujienas, išmėginti naują veido kremą ar pasikalbėti su mylimuoju, su kuriuo galbūt pasikalbate tik prieš einant miegoti. Nepagalvojam, kad vienas žingsnis gražesnės dienos link, tokios, kokios norime, bet „negalime“ sau leisti ir yra pusiausvyra.

Savęs. Santykių. Namų. Ji sujungia mūsų dieną nuo tada, kai atsikeliame, iki tada, kai einame miegoti. Praėjus šventėms pagalvojau, kad nenoriu bandyti sau įrodyti, jog balansas būtinas tik tarp sveikos mitybos, energijos ar proto. Galbūt man reikia pusiausvyros tarp visko. Patalynės miegamaje, laiko su mylimu žmogumi, kuris nesibaigia pykčiu. Pirkimo ne tik dėl emocinės vertės. Atostogų ne tik dėl nuotraukų. Aš noriu, kad viskas būtų susiję.

 Įsidėję sveiką kąsnį į burną, nepamirškime namuose pakeisti ir rankšluosčius.

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *