Pasitikime žiemą su stilinga avalyne!

 

Lietuvoje pasirodžiusios pirmosios snaigės siunčia signalus, kad jau pats laikas pasirūpinti avalyne, kurioje kojos nešaltų ir nešlaptų. Aš tikiu, kad būtent tinkama avalynė gali išgelbėti mus net per didžiausius šalčius!

Tačiau jeigu šaltis ir termometrų stulpelių rodmenys dažnai skiriasi, tai naujų žieminių aulinukų noras niekada nesikeičia ir nedingsta! Patogius, šiltus ir stilingus žieminius aulinukus turėtumėme įsigyti kiekviena. Tačiau šįkart nebijokite drąsių spalvų, masyvių formų ir netradicinių modelių. Galvokite apie žiemą taip, lyg ji būtų smagus „reikalas“ su spalvomis bei maloniu šaltuku, kuris leidžia mūsų skruostams lengvai parausti!

Stilingi sniegbačiai

Daugelis moterų, net ir kovodamos su žiemos šalčiais, renkasi jiems visai nepritaikytus rudeninius plonus aulinukus. Juk nenorime, kad koja atrodytų „griozdiškai“ tuose masyviuose auliniuose su gausybe pašiltinimų? Tačiau šį sezoną padarykime išimtį ir rinkimės šiltus sniegbačius, kurie dabar labai madingi.

Man atrodo, kad jau laikas paneigti visus mitus, jog sniegbačių tipo avalynė yra tinkama tik žygiams į kalnus. Tegul „slidinėjimai“nutinka jums kiekvieną dieną, kai vaikštinėjate miesto gatvėmis!

O geriausia yra tai, kad tokio tipo avalynė puikiai tiks ne tik prie klasikinių kelnių. Derinkite su dideliais megztiniais, pončais, liemenėmis bei šiltais žiemiškais aksesuarais.Rinkitės įvairiausias spalvas bei atspalvius: rožinius, pilkus, melsvus ar rudussniegbačius. Stilinga šiluma yra privalumas kiekvienam!

Grubūs sportiniai aulinukai

Gera žinia sportbačių gerbėjoms – dizaineriai pasirūpino, kad sportinio stiliaus avalyne galėtume džiaugtis net ir šaltuoju sezonu. Galime rinktis lakinio paviršiaus „Deichmann“ sportinio stiliaus aulinukus, kurių medžiaga apsaugo koją nuo drėgmės, o storas ir grubus padas – nuo šalčio.  

Sportiniai aulinukai grubiu ir storu padu – tai šio sezono žvaigždė. Nors ši avalynė iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti sunkiai pritaikoma, tačiau iš tiesų ji lengvai derinama prie kasdienės aprangos – sijonų, kelnių ir dirbtinio kailio švarkelių bei kailinių.

„Darbininko“ batai

Masyvūs aulinukai, dar žinomi kaip „darbininko“ batai, yra tapę žiemos sezono klasika. Tačiau nors tokius aulinukus matėme parduotuvių lentynose jau ne vienerius metus, šiemet žvalgykimės modelių aukštesniais padais ir ryškiomis spalvomis.

Tokius aulinukus drąsiai galima derinti kuriant stiliaus kontrastus, nes romantiškos suknelės ir grubių aulinukų derinys – tai vakarėlio vertas įvaizdis. Unikalumas slypi paprastume!

Taigi, šaltas oras nebūtinaituri asocijuotis tik su nestilingais, nepatogiais rūbais ar batais. Tokiu metu galime jaustis itin gerai, kai pasirenkame širdžiai mielą avalynę, kuri sudaro didelį procentą kūno šilumos! Tokius batus aš atradau „Deichmann“.

 

Makiažas – Kornelija Gečaitė

Nuotraukos – Jevgenijus Misevič

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *