Po geltonu dangum

 

Keliaudama po spalvas ir pasakodama savo išgyvenimus su jomis atradau daug emocijų. Rašyme ir tekstuose. Klaviatūra spausdama raides, visos emocijos įsirėžia ir mano vidiniuose labirintuose. Drabužiuose, jų tekstūrose bei prisilietime. Pradėjusi oranžine, tęsdama žalia supratau, kad dar negaliu sustoti. Norisi vis labiau prisiliesti. Prie jų galios. Šį kartą gyvenau geltona.

Makiažas – Jolanta Poškaitė

 

Drabužių spalvos turi tokią pat stiprią energiją kaip ir bet kas kitas. Todėl, manau, kad kiekvienas pirkinys turi taip pat labai stiprų poveikį mūsų gyvenime (jau įsitikinau tuo). Juk dažniausiai nepagalvodami pasirenkame „tą“ spalvą, būtent „tuo“ laikotarpiu. Ką padiktuoja mūsų siela. Fizinis kūnas tik nešioja, tačiau visą kitą „darbą“ atlieka vidus. Nesvarbu, kokio prekinio ženklo ar kainos bus pasirinktas daiktas, svarbiausia kaip jūs jaučiatės. Be drabužių.

Geltona spalva man suteikė viltį. Sako, kad jei norite įnešti daugiau džiaugsmo, įsigykite kokį nors geltoną daiktą ar detalę savo įvaizdyje. Neveltui saulė simbolizuojama su geltona spalva, nes šviesa yra visame kame. Išjungę kambario lempą, šviesa visvien šviečia. Mumyse.

Anot psichologų, geltona spalva stipriai veikia mūsų požiūrį į žmones. Išties, su geltona berete man viskas linksmiau, paprasčiau. Kartais kasdienybėje to trūksta – paprastumo į paprastas situacijas. Pagalvokim, kiek save apsunkiname. Krauname vieną plytą po kitos, kol galiausiai pasidaro per sunku ir nieko nebenorime, nuvertiname save, pradedame galvoti, kad neišmanome savo darbo. Sudedame visas viltis į kitus žmones… Aš tikiu, kad ši spalva gali suteikti daugiau pasitikėjimo. Ne kitais. Savo veiklomis, įgūdžiais bei protu.

Nesakykime sau: nemoku, negaliu, esu neprotingas… Žodžiai nugula mumyse, kad ir juos pamirštame, bet jie lieka. Plūduriuoja kažkur tarp ląstelių ir tuomet pasireiškia tada, kai apie tai net nepagalvojame.

Duokime sau iššūkių. Jie atsiunčia daug nuostabių žmonių aplink. Vietų. Kartais net atsimerkime. Vis labiau ir labiau. Bent vieną geltoną skarelę gyvenimui. Ir greitai kambaryje nebereikės lempų.

 

Nuotraukos – Jevgenijus Misevič

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *