Žalios spalvos etiketė

 

Šį kartą žalia spalva sujaukė mano mintis ,kai spintoje „sužaliavo“ didžioji pakabų dalis, ir nusprendžiau su ja susidraugauti iš naujo. Prisimenu, pirmoji mūsų pažintis buvo man dar neperžengus 18 metų slenksčio, kai viena spalva turėdavau apsivilkti nuo galvos iki kojų. Ji buvo viena iš pirmųjų, sutikusi su manimi keliauti po “vienos spalvos” narniją. Tai buvo lyg žaidimas, kurio taisyklės  liko tokios pat iki šių dienų.

Nuotraukos – Edvinas Vitas

Vieną kartą skaičiau, kad žalia spalva ramina. O drabužių galia mūsų kasdienybėje turi didelę reikšmę ne tik nuotaikai, bet ir skleidžiamai energijai kitiems žmonėms.

Makiažas ir plaukai – Jolanta Poškaitė

Nusprendžiau savo įvaizdį pakaustyti gaivumu, įkvėpti ramybės, kurios manyje dažnai taip trūksta. Būtent žalia spalva tai simbolizuoja. Ir kaip bebūtų simboliška, pradėjau tikėti spalvų reikšme, kai supratau, kad praeiviai dažniau nusišypso, o apsivilkusi klostuotai, dryžuotą ir ryškų sijoną pati daug greičiau visur lakstau. Su platesne šypsena ir didesne vidine galia.

Nuotraukos – Edvinas Vitas

Moteriška galia yra beprotiškai stiprus dalykas. Mes galime daug kuo tikėti. O dar svarbiausia – priversti tikėti ir kitus. Gal ir per skaudžiai skambantis žodis “priversti”, tačiau pasirinkdamos spalvą ar išskirtinę, kitokią detalę kažkur mieste arba internete “priverčiame” žmogų pabandyti. Pasimatuoti. O tai padaryti, pripažinkim, kartais būna taip sunku, nes linčiuojame save bei įspaudžiame į juodos bei pilkos spalvų rėmus.

Nuotraukos – Edvinas Vitas

Kažkada skaičiau, kad žalia spalva suteikia pasitikėjimo. Turbūt todėl šį kartą  pasirinkau ne tik žalią kostiumėlį, bet ir žalius akinius nuo saulės. Norėjau visiškai įtikėti savimi. Juk ta mergina, kuriai tada buvo 17 metų, be jokio kirminuko galvoje ir viduje bandė visas spalvas iš eilės ir kūrė planus, kaip užkariaus pasaulį!

Nuotraukos – Edvinas Vitas

Kiekviena spalva noriu siųsti jums žinutę. Tegul žalia būna harmonijos, taikos spalva, kaip apie ją ir rašo. Tačiau, šioji man labiausiai priminė laikus iki aštuoniolikos, kai savo pasaulėly kūriau įsitikinimus, savo taisykles bei dėliojau spalvomis dėliones. Nemeluosiu, bet tikrai kartais tai pametu. Tačiau, rašydama prisimenu bei įprasminu tai žodžiuose, o dar labiau džiaugiuosi, kad dalinuosi!

Akiniai – Glasses on

 Neužmigdykim savyje drąsos, kurią kiekviena nešiojamės, ar tai darėm tam tikrai gyvenimo etapais. O jeigu taip padarėm išsitraukim su visomis “duriančiomis etiketėmis“ ir priminkim sau, kaip nuostabu yra matyti bei vaikščioti taip, kaip nori tu, o ne kaip rašo internete…

 

 

 

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *