STILINGAS BATELIŲ IR KOJINIŲ DERINYS

 

Dėl įtemptos ir nuolat lekiančios kasdienybės, kartaisį dienos pradžią žvelgiame ta pačia nuotaika: atsikelti, išgerti kavos, sugalvoti, ką apsirengti, ir kuo greičiau išlėkti iš namų, kad minutės neišliptų iš už plano ribų.

Būtent todėl dažnai su žmonėmis stengiuosi kalbėti apie drabužių, avalynės bei spalvų galią kasdienybėje. O šiandien mano aprašomas pasispardymas fotosesijoje – tai noras parodyti jums, kaip įvaizdyje puikiai gali susižaisti ir sudainuotiduetu kojinės bei skirtingo tipo avalynė iš „Deichmann“.

Kojinės ir sandalai ar aukštakulniai – tai derinys, kuris dar visai neseniai mados pasaulyje buvo vertinamas labai prieštaringai. Tačiau kadaise su tikra mados beskonybe asociacijų turėjęs duetas šiandien ne tik sugrįžta į mados olimpą, bet ir persikelia į daugelį avalynės modelių.

Dvigubas blizgesys

Bijančioms rizikuoti ir norinčioms prisijaukinti batų bei kojinių tendenciją, siūlyčiau pradėti nuo „saugiausio“ varianto – aulinukų ir kojinių derinio. Kojines su aulinukais reikėtų derinti dviem būdais: arba rinktis nuosaikią avalynę ir ryškias kojinaites, kurios taps derinio akcentu, arba prie išskirtinės avalynės derinti tokias pat akį traukiančias kojines, kurios tik papildys įvaizdį.

Mano siūlomas derinys – ne visiškai „ofisinis“, bet ir ne visai laisvalaikio, o toks truputį „per vidurį“.Džinsinis švarkelis ir grubesnio tipo bateliai kartu susilieja su rudens akcentu – skrybėle. Tačiau dryžuotas klasikinis kostiumėlis su dvieiliu švarku bei sidabrinėmis, blizgančiomis kojinėmis – lyg iš kito posmelio. Todėl šis derinys yra universalus ne tik išeinant į darbą ir jį pagyvinant dvigubu kojų dekoru, bet tinkamas ir nerūpestingiems rudens pasivaikščiojimams.

Nuotraukos – Jevgenijus Misevič

Močiutės spinta

Drąsiausias pasirinkimas – aukštakulnių batelių ir kojinių derinys, ypač jeigu bateliai atviru kulnu ar priekiu.

Pasirinkusi šį derinį net nedvejodama pagalvojau apie jau pamiltą „kitten“ kulniuką, kuris man primena močiutės laikus. O viskas dabar juk sugrįžo! Su savais motyvais, prieskoniais bei baltomis kojinėmis (net jas pasirinkau su minimaliais nėrinukais). Klasiškai elegantiškas įvaizdis su langelių motyvais bei žemės spalvomis jums leis jaustis itin stilingai, nes visi šie akcentai yra sezono karaliai ir karalienės. O jeigu po darbo planuojate eiti į susitikimą ar vakarėlį, paltą palikite rūbinėje, o prie veidrodžio paryškinkite lūpų spalvą – jūs jau pasiruošusi!

„Dandy“ batelių elegancija

Tam, kad darbo reikalai nevargintų kojų, pralinksmintų bei pagyvintų įvaizdį  – rinkitės kojines. Būtent kojinės gali suteikti klasikiniam biuro įvaizdžiui papildomo žavesio ir nesvarbu, kokios spalvos jos bebūtų – baltos, juodos, blizgančios ar net ryškiai raudonos.

Kad ir ką derinsite šalia (džinsus, klasikines kelnes ar net klostuotą sijoną), „dandy“ tipo avalynė puikiai derės su kojinėmis. Mano nuomone, tai neatskiriami dalykai, nes ši avalynė viena „liūdi“, jai reikia poros.

Švarkas oficialumui, lengvas kuodukas patogumui, akiniai nuo saulės įvaizdžiui ir visi darbai užkariauti!

Rašydama sugalvojau labai gerą pabaigos frazę. Darbe svarbiausia ne tik ambicija, bet ir kiekviena detalė, su kuria išeinate iš namų. Taip, kalbu net ir apie kojines. Todėl kiekvienai linkiu turėti pačias smagiausias, kurias norėsite rodyti visam pasauliui kartu su naujais bateliais!

 

Sukurta kartu su Deichmann

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *