Vieno kavos puodelio istorija

Gimė kai pradėjau rašyti savo tinklaraštį, arba pats tinklaraštis gimė prie kavos. Prie jos visada atsiranda jėgų ir įkvėpimo linksmiausioms gyvenimo idėjoms. Pradėdama rašyti žinojau, kad ši platforma nebus tik mano žodžiai bei nuotraukos. Tai kaip kavos pupelės. Tik pradėjus mėgautis- vienokios, dabar stipresnės, o po kelių mėnesių, tikiuosi, dar įvairesnės…

Pirmasis moterų susitikimas prie  kavos, kuria mus vaišino Paulig Frezza, vyko Šiauliuose. Didžiausias džiaugsmas ne tik, kad Wapsva.lt dizaino namai taip šiltai priėmė, bet viso susitikimo metu buvo šalia, palaikė šypsenomis, rankomis ir viskuo, kuo tik galima buvo tikėtis ir ne (šypsausi).

Nežinau ar galėčiau tai pavadinti stiliaus popiete, nes su Migle (kuri visą vasarą buvo mano dešinioji ranka –išsigelbėjimas) “iškalbėjome”, kad tai turėtų būti susitikimas bei pokalbis paliečiant ne tik drabužių temą. Per visą laiką, kai dirbu grožio ir mados srityje įsitikinau, jog drabužis yra tik pagalbininkas bei įrankis atskleisti emocijas ir savo charakterio bruožus. Taip, jis kelia tam tikras emocijas, trumpalaikius susižavėjimus, bet tikrosios tekstūros ir motyvai slypi moters viduje. Todėl pirmiausia, nusprendžiau pradėti labiau kreipti dėmesį į žodžius, kuriuos sakome sau, kaip į save žiūrime veidrodyje bei kaip reaguojame į kitų žmonių nuomonę.

Vieno kavos puodelio istorija- tai ne tik susitikimas ir drabužių apžiūrėjimas. Tai moterų galia. Prisilietimas prie kiekvienos. Unikalios ir nuostabios! Tai sakiau ir šiaulietėms. Matykime savyje daugiau teigiamo, negu tik kilogramus, rankas ar kojas. Prižadėjau, kad padėsiu ir parodysiu, kaip “pralinksminti” savo kasdienybę detalėmis. Taip ir padariau. Tačiau, labai viliuosi, kad tokių susitikimų metu kiekviena išsineš bent dalelę ugnelės, būti dar stipresne “vidine aš”.

Šiltas ir nuoširdus ačiū Paulig, kurie taip mielai ir skaniai prisidėjo prie mano renginio, nes be jūsų nebūtų tokių istorijų. L’occitane, kurie savo natūraliai organiškomis, prancūziškomis dovanėlėmis dovanojo kvapą, atmosferą bei sukėlė šypseną kiekvienai. Fotografei Ugnei Kaučikaitei sutikus pasiimti su savimi fotoaparatą ir atvykti pas mus, pabūti kartu. Kiekvienai moteriai, kuri buvo mintimis ar fiziškai renginyje! Lenkiuosi žemai.

Neišsineškim visko, pasiimkit tai, kas leis mums jaustis dar geriau! O visada gali būti DAR..!

Keliu kavos puodelį ir šalia jo planuoju kitas istorijas!

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *