Sugrįžtam į…

 

Atsikėlusi susigriebiau, kad tai paskutinis šios vasaros pirmadienis (būtent tada rašiau šį įrašą). Paskutinis pirmadienio rytas, kada galiu sakyti- juk vasara. Tačiau, tikrai nepasmerkiau savęs liūdnai dainai ausinėse ir nepradėjau nešti maudymosi kostiumėlių į palėpę, tikėdamasi su jais pasimatyti kitais metais arba per atostogas (galbūt kada nors). Anaiptol. Atlikau savo rytinį kavos gėrimo ritualą ir užsirašiau darbo knygutėje – sugrįžtam į rudenį!!!

Kiek save atsimenu, visada kartodavau, kad rugsėjo 1-oji yra nauja pradžia visame kame. Metų laiko, pirmoji kalendorinio rudens diena, mokslo (anksčiau būdavo), darbų prasmėmis, savęs ir gamtos. Iš tiesų artėjant rudeniui, draugams vis primindavau, kad mano gimtadienis jau tuoj (o jis gruodžio 7 dieną). Su metais pasakymai vis keisdavosi, bet meilė rudeniui tik stiprėjo. Ir šiais metais sugrįžimas dar kitoks. Išmintingesnis bei linksmesnis. Jokiais būdais nenoriu liūdėti, kad vasara baigias, taip nuvertindama kitus metų laikus, nes mėgautis reikia kiekvienu.  Jie kaip ir žmonės – kiekvienas savaip unikalus! Todėl, nusprendžiau sugrįžti. Į rudenį. Su naujomis poromis batų. Patogiai/stilingais įvaizdžiais. Ir šypsena širdyje.

Sportiniai bateliai visiems metų laikams!

Rožinės spalvos paltukas, klostuotas sijonas bei sportinio tipo bateliai – turbūt pasirodys šiek tiek per vasariška, bet kodėl iškart „lysti“ į tamsias spalvas. Kol oras dar ne toks vėsus, leiskime sau pasidžiaugti plonesniais audiniais. Klasika su sportu – mano vienas mylimiausių derinių. O balti sportiniai Deichmann bateliai puikiai derės ne tik prie sijonų, bet ir džinsų ar klasikinio kostiumėlio įvaizdžių. O geriausia tai, kad jie neįpareigojantys ir prisitaikantys prie kiekvieno metų laiko. Šiuo atveju balta spalva pakeis juodą ir paryškins kasdieninį pasivaikčiojimą mieste, draugės gimtadienį ar kelionę, o vasariniai drabužiai neatostogaus spintoje!

Aukštakulniai į darbą!

Neapsigaukit skaitydami pavadinimą! Keliaujančioms į darbą nuo ryto ir visą dieną besisukant reikaluose dažniausiai pritrūksta pusvalandžio grįžti namo ir persirengti ar pasiimti kitus daiktus vakariniam susitikimui, o gal ir vakarėliui. Pati sukdamasi tokiame ritme supratau, kad aukštakulnius geriau visad pasiimti su savimi į darbą, kad tikėtai netikėtam vakarui visada būčiau pasiruošusi. Darbo dienai pasirinkdamos rudeninius, žemaaulius, klasikinius batelius, kad patogiai ir stilingai lakstytume iš vienos vietos į kitą, vakarui galime rinktis ryškius, smailianosius aukštakulnius, kurie džinsų ir megztinio derinį pagyvins bei padarys elegantiškesnį!

Aulinukams  TAIP!

Aulinukai – klasikinis pasirinkimas rudenį. Tačiau taip jų nenuvertinkime. Kiekvienais metais jie sugrįžta į rudenį. Ir aš su jais kartu! Tokio tipo avalynė prisitaikys prie kiekvienos įvaizdžio ir vietos. Mokykloje, universitete, darbe – jie visur su jumis! Šiems pirmiausiai pasakiau TAIP Deichmann parduotuvėje, nes mintyse jau kirbėjo keli variantai : klasikinės kelnės ir golfas, klostuotas sijonas ar kulotai ir didelis megztinis, o aulinukai „prilips“ visur bei bus puikus variantas ir lietingomis dienomis prie lietpalčio.

Mielos moterys, daugiau rudens, patogios ir širdžiai mielos avalynės, kuri leis skrieti diena iš dienos; vieta iš vietos. Mažiau liūdesio, kad vasara baigias, juk ruduo toks gražus visomis, prasmėmis. Jis mums dovanoja spalvas, o mes jam šypsenas. Nusipirkim sau puokštę gėlių ir sugrįžkim. Visu pajėgumu!

 

Avalynė – Deichmann

Nuotraukos – Edvinas Vitas

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *