Oranžinė – naujoji juoda

 

Įkvėpta serialo pavadinimo ir turinio nusprendžiau parašyti šį įrašą. Nors serialas apie moterų kalėjimą, tai buvo lyg atspirties taškas pradėti kalbėti apie kiekvienos iš mūsų „grotas“, kurios užsiveria net nepabandžius. Kadangi, mėginam daugiau juodos, norėjau šiandien prikelti oranžinę. Visam laikui.

Nuotrauka – Edvinas Vitas

Drabužiai – tai įrankis, kuris padeda gyvenime. Įsiminkim tai visos. Prieš pradėdamos teisti savo juodžiausias dienas, apsivilkim juodą džinsinį kostiumėlį (manasis nuotraukoje iš www.newmood.lt), kuris primintų jums, kad esat savo kiemo šeimininkės. Su visomis savo charakterio savybėmis, džiaugsmu, liūdesiu ir problemomis. Kiekviena tokias užrakinam. Žaidžiam namus pykdamosios su vyrais, tėvais ar net stumtelėdama knygą, nes ji pasirodo buvo ne vietoj tuo metu. Baudžiam gyvūnus už savo klaidas ir mėtom daiktus, surinkdamos iš gabaliukų save. O gal reikia tik parodyti savo tvarką? Savam kieme- savos taisyklės. Taip ir gyvenime. Niekas už jus jo nenugyvens, o laukti jubiliejaus, kad nusipirktumėme  skaniausią tortą – ne mums! Įsiminkim tai!

 

Drabužiai – www.newmood.lt /Nuotrauka – Edvinas Vitas

Makiažas – Ieva Kulikauskienė Šukuosena – Ieva Indriulionienė

Kartais  atrodo, net ryškiausias kostiumėlis negali pakelti jau sugadintos nuotaikos, nes įkaliname save, savo minčių supynėse, kurios pasikartodamos atsitrenkia į tas pačias frazes ar įvykius, įvykusius prieš mėnesį laiko. Tačiau galim išsivaduoti.  Nėra lengva išeiti į miestą su ryškiai oranžiniu kostiumėliu, bet- o jei dar drąsiau? Su ryškiais šešėliais? Kai perlipam savo ribas, tampam beribės. Išduosiu paslaptį – ribas sukuriame pačios. Jeigu sugebam savęs tiek gailėti, tai turim sugebėti ir pasveikinti. Pagirti. Mintyse pakartoti, kad mylim. Pirmiausiai save, o tada jau ir visą pasaulį!

Drabužiai – www.newmod.lt / Nuotrauka – Edvinas Vitas

Ir tegul visos tos spalvos būna juodos. Tegul. Mes matome taip, kaip norime jas matyti. Net juodžiausią dieną, darbas ar santykiai gali būti tokie oranžiniai. Iki negalėjimo. Svarbiausia tai, kad mes sprendžiame kiek kiekviena galime, kiek kiekviena norime. Sėdėti darbe ir už nugaros garsiai rėkti, jog norit pabėgti? Bėkit. Net ir kalėjimuose moterys randa išėjimus. Norit pradėti iš naujo? Pradėkit. Kiekviena diena – nauja pradžia. Tik dažnai užsimirštam , kad niekada neatkartosim savo judesių taip, kaip darėm vakar.

Nuotrauka – Edvinas Vitas

Seriale mačiau, kad moterų kalėjimą valdo drąsiausios. Uniforma ta pati, bet drąsa sklinda iš vidaus. Todėl, gyvenime kiekvienai linkiu būti vilke. Tačiau draskytis tik dėl savęs!

 

Drabužiai – www.newmood.lt

Makiažas – Ieva Kulikauskienė

Šukuosena – Ieva Indriulionienė

Nuotraukos – Edvinas Vitas

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *