Nauji taškai

 

Vieni drabužiuose ar patalynės komplekte, kiti ant namo sienų, balkono staliuko ar kavos puodelyje, treti dar būna akyse, kai įsimename kažką labai romantiško ir negalime pamiršti. Sako- akyse taškiukai. Nuo vaikystės atsimenu, kaip nemėgau taškiukų (dar vadinau gumuliukais) kefyre. Vietos taškai patys stipriausi, nes kuria akimirkas, kurios sukelia prisiminimus. Šis mano naujas taškas apie „tu, jaunystės mano Palanga“  (ši daina visad skamba galvoje). Atradimus. Potyrius, kai tą patį miestą „išbandai“ kitaip.

4 dienos praleistos www.melt.lt buvo pilnos gerų emocijų ir išbandymų (šypsausi). Tai svečių namai, arba, kaip aš dar vadinau – viešbutukas įsikūręs pačioje Jono Basanavičiaus gatvės širdyje. Galbūt ramybės mėgėjai suabejotų, ar tai tinkama vieta poilsiui, bet man- tikrai taip! Jei ramybė viduje, kitokios ramybės nereikia net ieškoti. Kambarys moderniai jaukus, turi balkoniuką, kuris taip susilieja su pačiu kambariu, jog kartais atrodo, kad kavą geriu lyg po atviru dangumi. Aplink Jono Basanavičiaus gatvėje 43 įsikūrusius svečių namus rasite kavinukių, batutų, mini golfo, zip line nusileidimo trasų ir vaikų žaidimų aikštelių. Pasitiks besišypsantys ir visada pasiruošę padėti darbuotojai. Kodėl taip sakau? Jei nežinote kaip privažiuoti, tai mergina, dirbanti registratūroje, atbėga pasitikti net į Meilės alėją. Taip, pasiklydom…

Kas gali įeiti į tavo viešnagę?
Geras laikas ir, kas svarbu – viskas vienoje vietoje bei labai patogus susisiekimas. Jūra mane užburia, ji yra visiškai šalia „Melt in Palanga“, bet man  visada norisi takelių, medžių ir vėjo, todėl aš beprotiškai mėgstu dviračius, tačiau juos labiausiai myliu prie jūros. Radau rožinius!!! Išsinuomavę kambarį šiame viešbutuke, dviračiais galėsite važinėti nemokamai (spalvą pasirinkti irgi).  Kas dar? Kambarių tvarkymas kiekvieną rytą. Visi batutai jūsų. Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems! Nebijoti nugriūti ir pasisemti kibirą teigiamų emocijų! Mini golfas! Dar vienas naujas taškas (o gal išbandytas veiksmas) gyvenime. Maisto kuponėliai (jei pasirinksite tokį variantą), su kuriais galėsite keliautį į vos už kelių žingsnių esančias kavinukes : PJazz, Van Wurst, Vero Cafe. Zip line nusileidimų trasa mokama (žmogui- 5 eu už du ratus), bet koks geras jausmas vėl prisiminti tai, ką darei tikrai senai. Lipti, leistis ir vėl lipti!

Praeitos pastraipos sakinys puikiai tinka apibendrinimui. Lipant ieškoti, o leidžiantis prisiminti. Tai, kas jau išbandyta, negali  būti nurašyta ir padėta į stalčių- nebent trumpam, kol vėl tai išmėginsite, ar pasiimsite ir pamatysite kitomis spalvomis. Turbūt man taip atsitiko ir su “Melt”. Ir taip atsitiktų kiekvieną kartą. Atsitiks ir sekantį!

Nuoširdus ačiū už rūpestį, puodelius bei virdulį kambaryje, kad atsikėlus nereikėtų eiti niekur toliau nei kambario ribos, kad kavos puodelis būtų puikus įkvėpėjas nuotykiams prie jūros! Širdyje.

 

Jei susidomėjote:

www.melt.lt

https://www.facebook.com/MeltInPalanga/

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *