Atiduok celiulitą Ivanui

 

Juokingas pavadinimas šiam įrašui, tačiau tai buvo pirmoji mintis, nuo kurios norėjau pradėti. Ne apie tai, kaip merginos burba sau, nervuojasi, ar svajoja. O apie tai, kaip jį atiduoda. Tikrąja to žodžio prasme. Ivanas savo rankomis ištraukia celiulitą arba padaro taip, kad JO liktų tik pėdsakai. Vaizdinga pradžia, skambanti kaip magija. O iš tiesų tai nuoseklus bei profesionalus procesas…

Pirmą kartą pas kineziterapeutą Ivaną apsilankiau gal gegužės mėnesį. Masažus jis atlieka „Art of Beauty“ klinikoje (toje pačioje, kur dirba mano mylima kosmetologė Miglė). Aišku pirmieji atgarsiai buvo „labai skaudės“, „aš net neiškenčiau“, „nu tikrai labai skauda“. Nusiteikiau blogiausiam, bet, kaip ir visada gyvenime būna, tada gauni dvigubai GERAI! Jeigu abejojate, ar kažkokie stereotipai jums trukdo eiti masažų pas vyrą – atsikratykite tų stereotipų! Vyrai turi daugiau jėgos  išminkyti kojas (pati juokiuos, kaip parašiau). Taip pat galiu pridurti iš savo pusės, kad Ivanas yra labai šmaikštus, todėl jokių įtampų, ar nereikalingų “nepatogumų” tikrai neliks. O kam jie, kai ateinam kovoti!

Kalbant apie mano padėtį, celiulitą aš turiu. Tai buvo mano pirmieji veiksmai kovojant prieš jį. Pati procedūra vyksta virš valandos. Pirmiausia atliekamas masažas (taip, jis tikrai skausmingas). Po to įvyniojimas ir kas geriausio po to… Tai Ivanas neleidžia gulėti ir skaičiuoti minutes, kada kojos pradės kaisti nuo įvyniojimo. Likusį laiką atliekame pratimus, kurie suaktyvina viską dar labiau ir celiulitui nelieka nieko kito, kaip dingti nuo kojų!  Mini sportas vyksta apytiksliai 20 minučių. Kadangi, kremas, kurį reikia įsitepti prieš įvyniojimą yra kaitinantis, tai sportuojant raumenų skausmo tikrai nesijaučia… Iki kitos dienos. Po procedūros kartais tekdavo greitai keliauti į dušą ir toliau lėkti, bet pastebėjau, kad efektas žymiai stipresnis, kai po sporto dar pasilikdavau įvyniojimą ir išgerdavau puodelį kavos, arba, kaip Ivanas rekomenduoja,  nenusiimti tol, kol grįšiu namo (aišku jei pavyksta ir procedūra atliekama vakare).

Vienos procedūros tikrai neužtenka, bet po kelių pirmų aš pamačiau skirtumą. TIKRAI. Jeigu norima akivaizdaus rezultato, reikia maždaug 8- 10 kartų. Po kiekvienos vis mažiau skaudėdavo (būna, kuriems iš vis neskauda) ir kas geriausia – kiekvieną kartą kojos darėsi vis stangresnės ir lygesnės!

Kadangi tekstą rašau ne iš tuščio, nes pati viską praėjau, supratau, kad man tai buvo mini ritualas. Su Ivanu aptardavom daugybę temų, diskutuodavom, juokdavomės ir masažas neatrodydavo toks stiprus ar ilgas. Juokaudavau, kad ruošiu tą visų pamiltą terminą „summer body“, o iš tiesų aš prižiūriu save, nes man rūpi mano vidinė ir išorinė būklė. Po kiekvieno karto išeidavau energinga, pasikrovusi geros energijos, bei pakaitinusi ir išjudinusi savo kūną. Mano skubančioje kasdienybėje tai buvo puikus paketas, į kurį įeidavo ir sportas, ir masažas. Vienoje vietoje. Nenoriu įkyriai siūlyti, bet tai darau nuoširdžiai, nes žinau kiek daug moterys deda vilčių į savo kojas. Rašau, nes siūlau ne tik slėptis ar slėpti, bet ir pabandyti efektyvų sprendimo būdą. 

Dedikujuoju šį tekstą tau, Ivanai, kad pasiimei tą celiulitą. Ne sau, bet ir ne man.

 

Jeigu susidomėjote, palieku Ivano kontaktus:

https://www.facebook.com/AsmeninisTrenerisIvanas/

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *