Kvapas – tai jūsų asmenybė!

 

Tikriausiai sutiksite su manimi, kad kvepalai užbaigia visą moters įvaizdį. Aš dar sakau, kad tai yra paskutinis akcentas prieš išeinant iš namų. Ir galit man sakyti, ką norit, bet kiekvienas kvapas susiranda savo šeimininką. Kartais kvepalai gali taip tikti ir prisitaikyti prie kūno, kaip neatsiejama žmogaus dalis. Tačiau, mano nuomone, nereikia galvoti taip, kad tie, kurie tiko mano draugei, tiks ir man. Jie nenuspėjami ir ant kiekvieno kūno kvepia vis kitaip. Todėl tuos savo tikruosius atrasite tik ieškodamos ir bandydamos pačios.

Taupant laiką ir jau atradus savo kvapus aš, kaip ir kitus dalykus, paprastai užsisakinėju internetu. Tai man sutaupo laiko,  nes nereikia vykti į parduotuves, o viskas vyksta dirbant prie kompiuterio ar mobilaus telefono. Naršydama kvepalų skyriuje supratau, kad savo mėgstamame interneto puslapyje sustoti galiu ne tik jų. Sodo prekės, drabužiai, avalynė, autoprekės, aksesuarai, vaikų prekės ir t.t. Privalumas – viskas vienoje vietoje. Aišku, mes, merginos, tada  labiau paišlaidaujame, bet atkreipiau dėmesį, kad didelis ne tik įprastų prekių asortimentas, bet ir nuolaidų skaičius!!! Aš visada sakau, kad geriau pataupykime kelionėms! Pigu.lt yra ta vieta, kur galime tai padaryti, nes kainos žmogiškos ir traukiančios akį!

Kalbant apie mano pasirinktus Tom Ford “Black Orchid”kvepalus, kurių buvau pasiilgusi (nuorodą paliksiu įrašo pabaigoje) turbūt iškyla klausimų: ar greitai atkeliavo? Ar kvepalai tokie patys kaip parduotuvėse? Ar nebuvo defektų? Ir taip toliau… Atsakysiu į visus!
Procesas buvo labai paprastas ir greitas. Apžiūrite, išsirenkate (galima prasifiltruoti pagal kainą ar gamintoją), užsisakote, pasirenkate ar atsiimsite parduotuvėje, ar norite pristatymo į namus (kainuoja 2.99 eur). Aš pasirinkau nemokamą atsiėmimą iš vietos (Vilniuje – Saltoniškių gatvėje esančioje Pigu.lt parduotuvėje), nes pati turėjau netoliese reikalų, todėl nusprendžiau, kad pasiimsiu nelaukdama. Kalbant apie būklę, išvaizdą ar kvapą – viskas buvo puikiai ! Taip pat galiu pabrėžti, kad labiausiai patiko greitumas, puslapio profesionalumas ir pasirinkimas, kad galima mokėti vietoje, atsiimant prekes, o jei norite – jas atveža į namus! Įmonė neapsiriboja ties vienu variantu, ieško patogiausio ir tinkamiausio klientų poreikiams. Valio!

Šis įrašas turbūt dagiau apie Pigu.lt privalumus, kuriais norėjau pasidalinti su jumis. Tačiau linkiu savo gyvenimą papildyti kvapais, kurie padėtų atskleisti kiekvieno iš jūsų asmenybę. Kokie kvapai tai bus – tik jūsų pasirinkimas!

 

Internetinis puslapis –  https://pigu.lt/lt/

Kvepalai moterims – https://pigu.lt/lt/kvepalai-pigiau/kvepalai-moterims

Mano pasirinkti kvepalai –  https://pigu.lt/lt/kvepalai-pigiau/kvepalai-moterims/kvapusis-vanduo-tom-ford-black-orchid-edp?id=3280895

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *