Kelionė link sveikos ir švytinčios odos

 

Sveika bei švytinti veido oda – visa ko atspindys. Čia, aišku, galioja ir taisyklė, kad viskas susideda ne tik iš vartojamų produktų ar procedūrų, bet ir iš to, ką valgome, kokį gyvenimą gyvename bei vidinės ramybės ir harmonijos. Ir tai yra tiesa, bet vienaip ar kitaip, svarbiausia yra visuma. Tačiau, kad ir kokia odos būklė būtų, kiekvienam iš mūsų svarbu profesionalas šalia, kuris ne tik nukreiptų tinkama linkme, bet ir surastų priežastį, ir išaiškintų iš kur ji kyla. O tada- pirmyn į kovą su ja!

Jeigu skaitėte vieną iš mano tinklaraščio įrašų „Sveikos veido odos paieškose“, tai šis- kaip tęsinys, beieškant problemų, susijusių su veido oda, sprendimo. O jeigu ir neskaitėte – nieko tokio. Esmė tame, kad ne vienerius metus kovoju su problemine veido oda. Bėgant metams, didžioji problemų dalis persikėlė į raudonį. Tai buvo visai kitas etapas, nes kelis metus prieš tai kovojau su spuogais, po to- spuogeliais ir jautrumu. Visi patarinėjo ir bandė nustatyti diagnozes vieną po kitos, atrodo galėčiau jau turėti sveiką veido odą, bet, iš patirties žinau, kad tas, kas tinka kaimynui, nereiškia, kad tinka ir man…

Turbūt vienas geriausių dalykų nutiko tada, kai šioje savo kelionėje sutikau „Art of Beauty“ kliniką. Skamba keistai, bet susitikome mes Vingrių gatvėje 6, ten, kur jie įsikūrę. Turiu keistą gebėjimą, kurį atsigabenau su savimi į šį gyvenimą – aš jaučiu. Tiesiog. Kada turiu sutikti, kada ne, kas man tinka, o ko reikėtų atsisakyti. Įėjusi žinojau, kad čia bus gerai. Ne tik todėl, kad man patinka jaukios, mažos patalpos, ar dėl labai smagaus ir šilto kolektyvo (iškart padarė kavos puodelį), bet svarbiausia todėl, kad sutikau kosmetologę, kuri pasiruošusi atsakyti, TIKRAI atsakyti ir tada tu visiškai nesigėdiji savo problemų ir klausti tau norisi tiek daug. Tau norisi dar ilgiau pasilikti, nes ji lepina, masažuoja ir dar taip švelniai pasakoja… Nuskambės banaliai, bet kosmetologė Miglė- tikras mano atradimas. Todėl, kad ji neturi vienos stipriosios pusės, o išmano savo darbą iš visų įmanomų.

Pirmojo apsilankymo metu mes pasikalbėjome, Miglė apžiūrėjo mano veido odą bei nustatė, kad ji linkusi į kuperozę. Dėl labai plonos ir jautrios veido odos atsiranda specifinis raudonis. Jis gali būti tik slopinamas tinkamų procedūrų dėka, bei svarbiausia – kosmetologo parinktais produktais kasdieniam vartojimui.  Ko reiktų vengti ir kaip kovoti su raudoniu, žiūrėkite video:

Šiuo metu nuotraukose ir video matote pirminį mano veido būklės variantą. Tačiau, TAS jausmas pasitvirtino. Tai dar tik pirmasis apsilankymas, tačiau žinau, kad atsidūriau ten, kur ir turiu būti! Todėl, jei ieškote vietos, kur galėtumėte puoselėti savo veido odą, nuoširdžiai rekomenduoju “Art of Beauty” kliniką Vilniuje (Vingrų gatvė, 5). Kad ir kokį kiekį, ar už kokią kainą, makiažo priemonių pirksite, visų svarbiausia- prižiūrėta veido oda. Mylėkite ją, kartokite jai tai ir leiskite prisiliesti profesionalams.

Art of Beauty klinikos puslapis – https://www.facebook.com/AOBklinika/

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *