Saulės akinių tendencijos vasarai

 

Kiekviena iš mūsų yra unikali. Žinau, kad dažnai to nepripažįstame, kažkur slepiamės ir neigiame. Bėgame pačios nuo savęs. Tačiau užtenka tik žvilgsnio, vienos manieros ar eisenos ir tai jau parodo TAVO nuostabumą bei išskirtinumą, kad ir ką besakytum! Drabužiai yra vienas iš įrankių parodyti bei atskleisti asmenybės grožį. Mano nuomone, drabužiai nėra tik siusiūti audinio gabalėliai, kuriuos nešiojame ant kūno. Aksesuarai, rankinės, avalynė , diržai – puikūs priedai žaisti „stilių“. Visada sakau, kad nereikia įsigyventi į daiktus ir matyti juose didelę prasmę. Tačiau, jie puikiai papildo. Taip. TAVE.

Šis įrašas dedikuotas vieniems iš tų aksesuarų, kurie visada ir visur užbaigia kiekvieno pasirinktą įvaizdį, o ypatingai dabar, kai artėja šiltasis sezonas. Taip, aš kalbu apie akinius nuo saulės, kurie vasarą yra neatsiejama kiekvieno mūsų įvaizdžio dalis. Jie šią vasarą kaip niekada ypatingai bus vienas iš musthave sąrašo dalykų! Todėl, išskirsiu keletą akinių nuo saulės modelių, kuriuos rekomenduočiau rinktis vasarai bei derinti prie savo stiliaus. Visus šiuos radau „Vizija Optika“ salonuose.

Apvalūs akiniai nuo saulės

Šis modelis jau ne vieneri metai iš eilės yra vienas iš mėgstamiausių (mano taip pat). Pirmus tokio tipo akinius pastebėdavau festivaliuose, jie man net ir dabar simbolizuoja laisvę, muziką bei energiją. Na, o dabar jie tvirtai įsitaisę parduotuvių lentynose. „Vizija Optika“ parduotuvėse galima rasti ne vieną porą apvalių akinių nuo saulės modelių. Mažesnių, didesnių, ryškesnių bei šviesesnių. Jie puikiai atrodo ne tik prie festivalio įvaizdžio, bet ir prie odinių, džinsinių švarkelių, plačių kelnių bei klasikinių džinsų. Tamsesni – prie šiek tiek rokeriško, o šviesesni – prie miesto įvaizdžio. Tokio tipo akiniai puikiai transformuojasi ir kiekvieną kartą prisitaiko prie skirtingų stilių, sukurdami vis naują siluetą.

Ryškiaspalviai akiniai nuo saulės

Ryškių spalvų akiniai gali tapti jūsų įvaizdžio akcentu. Kartais reikia vienos detalės ir jūsų pasirinktas drabužių derinys atgyja. Tačiau mano pasirinkimas buvo parodyti jums ryškius akinius, kaip papildomą detalę prie ryškių, raštais margintų drabužių. Jeigu vasarai pasirinkote gėlėtą kostiumėlį, atkreipkite dėmesį ne į pagrindinę jo spalvą, o gėlės, rašto ar motyvo, prie jų spalvų ar atspalvių galite priderinti ir akinių nuo saulės spalvą bei puikiai sužaisti sukurdami vientisą vaizdą. Taip galite daryti ne tik su kostiumėliais. Akinių nuo saulės spalvas galite derinti ir prie rankinės ar švarko, o gal sijono detalės. Atkreipkite dėmesį į kiekvieną detalę!

Veidrodiniai akiniai nuo saulės

Tai taip pat vienas iš vis dar topuose išliekančių modelių. Jie puikiai tinka prie kiekvieno pasirinkto įvaizdžio, nepriklausomai kur keliaujate. Net jeigu ir pasirinksite akinius juodais rėmeliais, jus puoš veidrodinis stiklas, kuris atspindės visas drabužių spalvas ir prisitaikys prie derinio. Taip pat tokio tipo akiniai nuo saulės labai dailiai atrodo prie vakarinių suknelių ar kostiumėlių. Todėl nebijokite juos išbandyti ne tik keliaujant į darbą ar miestą!

Pabaigai pasidalinsiu pagrindiniais patarimais prieš renkantis akinius nuo saulės:

  • Išsimatuoti daug, nes kartais esame įsitikinusios, kad mums tinka tik vienas modelis.
  • Prieš perkant nusifotografuoti ir pasižiūrėti kaip atrodo nuotraukoje, iš šono pamatome daugiau.
  • Rinkitės labiausiai tinkamus prie savo veido formos, todėl, kaip minėjau, būtina pasimatuoti daug!
  • Nebijokite ryškesnių ir įdomesnių rėmelių, kurie gali pabrėžti asmenybę.
  • Prieš perkant išeikite į lauką ir pažiūrėkite, kaip jaučiatės su pasirinktais akiniais.

 

Akiniai – Vizija Optika

 

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *