Raudonos dėžutės kelionė į Birštoną

 

Mano gyvenime daug sumaišties. Šiuo metu esu įsisukusi į „lekiu, nieko nematau ir nespėju“ rėžimą, kai atrodo, kad mano kiekvienas žingsnis iš dalies yra robotiškas. Keista būsena, kai jau žinai, kokie bus tavo pirmadieniai, antradieniai ir visi kiti  -ieniai… Jie sustyguoti. Man reikia tik atsikelti, pagauti tempą ir skrieju per dieną.

Tikriausiai per daug vaizdžiai nupasakojau. Žinau, kad kiekvienas darbas iš dalies yra žavus, iš dalies užknisantis. Man atrodo, baisiausia yra tada, kai pamirštame tokius dalykus, kaip ramus pasivaikščiojimas, atokvėpis, knygos skaitymas ar pasivažinėjimas dviračiu. Dėžutės sindromas – kai matom keturis kampus: darbas, namai, darbas, namai. Tačiau yra ir kita dėžutė – raudona, kuri mane išsitraukė į beprotiškai gražų miestelį – Birštoną.

 

www.laisvalaikiodovanos.lt dėka turėjau kitokį pirmadienį, kuris leido man pasibūti neįprastame, bet labai žaviame SPA prie pat miško ir upės. „Sofijos rezidencija“ tikrai nepriminė „išpopsintos“ vietos, kur daug baltos spalvos ir kiekviename kampe gali matyti rankšluosčius (mano nuomone, perdėtas apkrovimas niekada nesimbolizuoja tvarkos ir harmonijos). Iš tiesų, jaučiausi kaip dvare, kuriame turi karališką kambarį, pusryčius į lovą, rūpestį bei daug erdvės, kur gali pabūti vienas, nesitrindamasranka rankon su kitais žmonėmis (čia kalbu ir apie baseiną bei pirtis). Vakarienė. Masažai. Čiulbantys paukščiai. Viskas vienoje vietoje. Man labai patinka tokios jaukios vietos, kuriose galbūt ir nėra daug kambarių, bet jos mielos, greitai tampa savos ir nesinori išvažiuoti. O dar, kai tavęs užtikrintu balsu paklausia „tai pusryčius atnešti į lovą?“, supranti, kad tai pas juos įprasta ir vyksta kiekvieną kartą.

Žinot, kas yra geriausia? Tokiu komplektu, į kurį įėjo nakvynė, pusryčiai, masažai, limfodrenažiniai masažai, pasivažinėjimai dvračiais, pasivaikščiojimai šiaurietiškomis lazdomis, vakarienė su trimis patiekalais ir dar keletas pasirinktinų dalykų, nereikėjo rūpintis pačiai. Man nereikėjo dėliotis pasiūlymo ar ieškoti vieno, keisti kitu ir panašiai. Viskas buvo viename www.laisvalaikiodovanos.lt pasiūlyme, kurį reikėjo tik pasiimti su savimi. Ir tada ta raudona dėžutė mane nuvedė į patį geriausią pirmadienį… Taip, aš su savimi turėjau kompiuterį ir darbų. Tačiau, kita vieta tave restartuoja, leidžia pasimėgauti ne tais vaizdais, prie kurių akis lyg užprogramuota ir pripratusi, bet savęs palepinimu, pasimėgavimu ir bent dienai ar keliomis niekuo nesirūpinimu. Kalbu apie namų tvarkymus, valgio ruošimus ir t.t

Susiraskit sau tinkamas raudonas dėžutes ir keliaukit!!! Pakeiskit aplinką, neatsižvelgdami į tai, kokia savaitės diena. Neįprasti pojūčiai, ritmo pakeitimas ar pabėgimas iš rutinos leis geriau atlikti darbus, o siela dainuos! Viskas, kas geriausia, atsitinka tada, kai pasiduodate gyvenimo avantiūroms ir surandate savo laimingą, raudoną dėžutę!

 

Puslapio nuoroda – https://www.laisvalaikiodovanos.lt/

Pasiūlymo nuoroda – https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/poilsis-birstone-sofijos-rezidecija

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *