Kaip pradėti labiau saugoti save?

 

Aš bijau vaikščioti, važiuoti taksi viena, kai lauke jau sutemę. Niekada nevaidinu drąsuolės ir neinu tamsoje viena, stengiuosi stebėti aplinką. Taip. Dažnai atsisuku pažiūrėti, kas eina man už nugaros. Geriau būsiu atsargi, bet žinosiu, kad esu saugi. Kaskart veikia mano vidinis savisaugos jausmas, kuris ateina iš vidaus. Įdomu, ar taip savimi rūpinasi kiekvienas? Ar dažnai pagalvojame, kaip mes apsaugome save nuo įvairiausių išorės veiksnių? Nebūtinai tų, kurie gali tiesiogiai mums kelti pavojų, bet ir tų, kurie žaloja ilgainiui? Kalbu apie maistą, kurį valgome, produktus, kuriuos perkame ar naudojame sau ant veido ir kūno. Galbūt dabar jau ateina tas laikas, kai žmonės daugiau skaito etiketes ar aprašymus. Todėl šį tinklaraščio įrašą, rūpindamasi ne tik savimi, bet ir visais jumis, norėjau dedikuoti LUMENE  linijai, kurią išbandžiau sužinojusi apie jos patikimumą ir saugumą.

Kaip ir minėjau, renkuosi būti atsargi. Taip buvo ir su šiais produktais. Skaičiau, čiupinėjau, domėjausi. Tačiau, LUMENE skelbiama žinutė stebino – produktuose nėra parabenų ir formaldehido. Jėga! Bandom! Paskaičiusi atradau daugiau – juose taip pat nėra dažiklių ir mineralinių aliejų.  Be to, mane kaip stilistę patraukė mėlyna, gaiviai ryški spalva, kuri sužadino raktinius žodžius : drėkinimas, šaltinio vanduo, gaiva.

Norėjosi tos tikros apsaugos kūnui, ne tik, kaip kalbėjau, iš vidaus, bet ir iš išorės, todėl pasirinkau Lähde Arctic Care Moisture dušo kremą, kuris ne tik prausia, bet ir drėkina. Taip pat sudėtyje yra saugančios organinių šiaurinių beržų sulos. Poveikis odai buvo malonus visą dieną ir man visai nereikėjo dėti jokių pastangų!

Lähde Arctic Care Moisture kūno sviestas tapo mano „komforto zona“. Skamba juokingai, bet mano darbas reikalauja visą dieną jaustis gerai. Švelnus, o naudojamas kasdien jis gali tapti ritualu ir atgaivinti po šalčių išsausėjusią odą.

Vakare ypatingai svarbi apsauga. Kalbu plačiąja prasme. Išbandžiau Lähde Arctic Care Moisture Refining kūno šveitiklį. Galiu prisipažinti, kad apie šveitiklius kūnui dažniausiai pamirštu, nes pirmiausiai galvoju apie veido odą. Tačiau, LUMENE šveitiklis su arktinių šaltinių vandeniu, kurio pH tinkamas odai, yra geriausias mano atradimas nušveisti praėjusios dienos žymes ir sausos odos daleles. O šveičiamosios dalelės biologiškai skaidžios. Taip gera eiti miegoti, kai kūnas apsaugotas, glotnus ir tada taip malonu prisiliesti prie patalynės. Ech…

Kalbant apie veidą, supratau, kad jį apsaugoti galima pirmiausiai gerai nuvalant. Tiesiog. Labai patiko, kad Lähde Arctic Aqua Foaming Cleanser valiklis giliai pašalino visus makiažo likučius, priemaišas ir visus kitus negerus dalykus nuo veido jo nedžiovinant! Man tai yra beprotiškai svarbu.

Lähde Arctic Dew Quenching Aqua Serum – visiškas mano atradimas. Iki jo aš nebuvau naudojusi jokių serumų. Tai ne tik veido drėkinimas, bet ir, mano nuomone, jaunatviškos veido odos pagrindas. Kiekvienas serumo lašelis intensyviai drėkina giliausius epidermio paviršiaus sluoksnius, jis sušvelnina smulkias linijas ir raukšles, kad susidarytų plona, išvaizdžiai bei estetiškai atrodanti oda. Jį ne tik išbandžiau, bet ir susižavėjusi naudoju iki šiol!

Kai kalba pasisuka apie veido odą, čia neatsiejama apsauga laikau ir veido kaukes. Lähde Hydration Recovery Aerating Gel Mask ne tik nerealiai smagiai atrodo, bet ir yra malonios tekstūros, burbuliukų pavidalu. Iš pradžių pagalvojau, kad tai želė plaukams… Veido kaukės šūkis: „Tegul elementai būna tavo gelbėtojai“. Vanduo ir oras išryškina natūralų spindesį, šviežumo efektas tikrai matomas iškart. „Lumene Hydra“ technologija sujungia deguonies turintį „Pure Arctic Spring Water“ su šiaurės beržų sula, kuri plaunama mineralais. Vuolia! Intensyvus drėkinimas.

Pasirinkau produktus kūnui bei veidui ir, aišku, aš nebūčiau aš, jei nenugvelbčiau pabandyti ir blakstienų tušo (kažkas man su jais yra). Galbūt todėl, kad mano pačios labai trumpos blakstienos, tai vis norisi bandyti kažką naujo. Labai patiko Nordicn Chic „Full – On Curl”  blakstienų tušo šepetėlis, kuris ne tik formuoja, bet ir pasiekia tas mažiausias blakstienėles kampe, kurios kuria labai gražų vaizdą (gudrybė!). Blakstienos prailgėja, išsilenkia, žvilgsnis išryškėja.

Supratau, kad man patinka šie bandymai. Įvairiausių produktų. Tada, aš geriausiai įsiklausau į savo odą bei kūną. Tačiau, LUMENE mane nuvedė dar geresne linkme – link tinkamos apsaugos bei didesnio dėmesio produktų sudėčiai ir aprašymams. Apsauga prasideda nuo pasirinkimo. Linkiu rinktis ne tik mažesnes blogybes produktų sudėtyse, bet ir gyvenimo kelyje!

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *