Šaltinio vandens gurkšnis

 

Rašydama šį tekstą galvoju apie vandenį. Galbūt todėl, kad Loccitane Réotier aqua šaltinio vandens gurkšnis odai primena man rytus, kada saulė dar ne visiškai pakilusi, aš esu gamtoje ir atsikėlusi anksčiau lekiu panerti visa galva į dar šaltoką vandenį. Gaivu. Tyra. Ankstyva.

Aišku tokių rytų mano gyvenime pasitaiko labai retai, nes pirmoje vietoje „ponas skubėjimas“, kurio jei atvirai, visiškai nemėgstu. Todėl, negalėčiau neįvertinti tokių produktų, kurie buvo sukurti būtent toms moterims, kurios yra pasinėrusios į miesto ritmą, bet vis pasvajoja apie gurkšnį vandenyno.

Pakalbėkim apie mano rytinius ir vakarinius ritualus, po žiemos,  prie turbūt iš pirmos vietos niekad nesitrauksiančio kavos puodelio.

Provansas. Mineralizacija. 10 kart daugiau kalcio.

 „Aqua Réotier“ prausiamoji veido želė, kuri susiliejusi su vandeniu tampa švelniomis putomis. Ryte man labai svarbu gaivos pojūtis, kurį su šiuo produktu galiu gauti labai greitai bei staigiai pajausti komfortą, nes želė netempia ir netraukia odos po prausimo. Mano oda yra labai jautri bei problematiška, todėl prieš naudojant kokį naują produktą čia būna vienas iš pirmųjų mano klausimų konsultantei. Šią prausimosi želė galima naudoti su kempinėle arba be. Aš tai darau pagal nuotaiką. O vakare taisyklė number 1 – niekada neiti miegoti su makiažu. Niekada (kolkas taisyklės nesu pažeidusi).

„AQUA RÉOTIER“ drėkinamoji veido esencija. Pradėjau naudoti kartu su prausikliu arba tiksliau po to, kai veidas jau būna nuplautas. Esencija man atstoja toniką. Kadangi, abu produktai tos pačios linijos, pastebėjau, kad puikiai papildydami vienas kitą veido odą sušvelniną, padrėkina ir paruošia kremui. Pirmiausiai tai išmėginau ant rankos, po to tik prisileidau veidui.

Odos troškulį numalšinantis veido kremas „AQUA RÉOTIER“ labai patiko ne tik dėl savo išvaizdos (kas man labai įstringa), bet ir todėl, kad tinka dehidratuotai odai. Šis kremas turbūt man labiausiai ir primena tą vandens malonę panėrus po juo. Kada oda atrodo prisipildo drėgme ir pasiruošia dar viena dienai, kad ne ji džiugintų mus, o mes ją!

Réotier veido želę pasirinkau naudoti vakare, prieš miegą. Ji pripildyta hialurono rūgštimi, taip pat ypatingai gaivi ir maloni. Burbuliukai suteikia šiek tiek putlumo jausmo. Po ilgų, sunkių dienų mano veido oda dažnai atrodo suglebusi, pajuodusi ir taip toliau. Tikrai blogai. Aš dažnai tai ignoruoju, bet mano vaikinas  visada pasako, kada jau laikas labiau pasirūpinti savim. Želė pripildyta réotier šaltinio vandens, išsaugo ir atgaivina tą apsauginį odos barjerą, kuris atsakingas, kad oda neatrodytų tokia, kokia dažnai būna pas mane – ištroškus ir pervargus. Burbuliukams tris kartus valio!

Drėkinamasis veido purškiklis „AQUA RÉOTIER“ tas daiktas, kuris keliauja su manim kuprinėje (nes neatsimenu kada kažkur ėjau su rankine). Man tai atradimas, nes niekada tokio dalyko neturėjau ir tuo labiau nesinešiojau. Pasikuisdama kuprinėje, kai veidas šaukia „DRĖGMĖS“ ( o man jos dažnai reikia), nes nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro tenka išbūti su makiažu, išsitraukiu ir purškiuos. Paprasta ir gera. Purškiklis padeda ir ilgiau išlikti makiažui. Čia kaip kava 2in1!

Šiuos produktus atradau pavasariui šiek tiek įsibėgėjus, kai po žiemos oda šaukė SOS!!! Naudojau daugiau nei dvi savaites ir dabar tikiuosi, kad skaitydami pajausit gaivumą ir drėgmę, kurios taip reikalauja kiekviena veido oda. Aprūpinkit ją, paruoškit vasarai ir labiau mylėkit. Taip tyrai, koks būna tas pirmasis prisilietimas prie vandens.

P.S primenu, kad mano veido oda jautri, linkusi į raudonumą ir problematiška. Šie produktai man tiko, tačiau prieš taikant sau dar visada siūlau pasikonsultuoti su specialistais.

 

 

 

 

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *