Planuojantiems šventes

 

Gruodžio mėnesį švenčiau savo 24 gimtadienį. Ne jubiliejus, bet labai norėjau tokios šventės, kuri atspindėtų mane, kurtų nuotaiką ir aplink būtų tikra bei jauku. Iš esmės, myliu savo gimtadienius, mano draugai jau žino, kad tai šventė, kuri leidžia suburti visus į vieną vietą ir branginti akimirkas drauge, kurti istoriją. Visada sakiau, kad  žmonės kuria atmosferą, bet papildomos detalės viską užbaigia.  Įsitikinau tuo, kai nuėjus į pirmą susitikimą su vestuvių planuotoja bei švenčių dekoratore Viktorija Amkoladze tik prisėdome puodeliui kavos. Taip, prie kavos viskas prasideda…

Kadangi studijų laikais visus keturis metus priklausiau studentų atstovybei – renginių planavimas bei įgyvendinimas man buvo kasdienybė, tačiau profesionale savęs niekada nelaikiau. Susitikusi su Viktorija supratau ir pamačiau, kas yra tas profesionalumas, įdirbis bei meilė darbui. Mūsų pokalbis aišku prasidėjo apie tai, ko aš norėčiau ir kaip įsivaizduoju savo šventę. Nepasakiau nieko konkretaus, numečiau padrikas mintis apie rožinę spalvą, jaukius kampelius, nuotraukas ir panašiai. Kaip po to išsikalbėjom, Viktorija mūsų pokalbio metu mane psichologiškai „išnagrinėjo“, kad galėtų įsivaizduoti, kaip viskas turėtų atrodyti. Suprantu ją, nes atėjus merginai, kuri „svaigsta“ apie rožinę spalvą ir kažką, kas būtų fainai, šilta bei gražu  – iš tiesų visiškai nieko nepasako. Po susitikimo detales aptardavom telefonu, bet į visą procesą aš labai nesikišau. Žmones prisileidžiu tik tada, kada jaučiu, jog tam ateina laikas, bet šis atvejis buvo toks, kad man teko prisileisti anksčiau. Tad nusiraminau ir laukiau savo šventės. Atsimenu savo reakciją atvykus į Belmontą (ten dariau savo šventę) „Kaip ji taip viską suprato? Iš kur viską žinojo? “Po to aišku sekė nu geras, kaip smagu, oho… Aš suvokiu, kad ji ne ekstrasencė ir netyčia taip pavykti negalėjo. Tai yra žmogus profesionalas – tau kalbant „skanuojantis“ tave. Išgirstantis. Suprantantis. Padarantis. Viktorija, lenkiu žemai galvą prieš tave!!!!

Nuotrauka – Audrius Dzimidavičius

 

Balionai, gėlės, šventinė atributika

Prieš renkantis detales, kurios kurs šventę, mėgstu atsižvelgti į tai, kokią emociją kurią parduodamas daiktas. Jau senai buvau pastebėjusi Cukrinį kaspinėlį dėl savo mielos prekinės išvaizdos. Jis labai tiko mano šventėje su visomis savo pastelinėmis spalvomis, rožiniais atspalviais, išskirtinumu ir jaukumu. Nežinau kodėl, bet Cukrinio kaspinėlio gėlės man sukuria jaukumą. Tai patvirtino ir mergina kitoje telefono pusėje, ne tik šiltu bendravimu, bet ir pasirinkimu. Mano šventėje buvo maži, švelniai rožiniai ananasiukai!!!! Žiemą!

Nuotrauka – Audrius Dzimidavičius

 

Balionus rinkaus iš Jūsų šventėms, balionai. Greitai, aiškiai ir svarbiausia – turėjo visko ko tik reikėjo!!! Folinius balionus – skaičius išmečiau tik prieš porą savaičių. Namai (ir aišku mano širdis) dar vis džiaugėsi gimtadieniu!

Nuotrauka – Audrius Dzimidavičius

 

Visada galvodavau, kur rasti įvairiausių „niekučių“ (aš taip vadinu šventinę atributiką , bet iš tiesų tie maži dalykėliai kurią nuostabius dalykus). Facebook‘indama radau Party inbox. Jeigu eisit – eikit su reikalu, nes ten norėsit prisipirkti visko, nepaisant to ar artėja jūsų šventė ar ne. Tačiau, jeigu ieškot servetėlių, papuošimų, knygų palinkėjimams tai tikrai ten kone didžiausias pasirinkimas. Nuoširdžiai!

Nuotrauka – Audrius Dzimidavičius

 

Dar vienas dalykas, kurį man rekomendavo ir parodė Viktorija Amkoladze tai buvo Obssesions krėslai. Kokio grožio!!! Pas mane buvo vienas krėslas ir staliukas, bet įsivaizduoju vaizdą jeigu jų būtų koks 10..!

Nuotrauka – Audrius Dzimidavičius

 

Keksiukai

Daug kas rekomendavo eiti pasižiūrėti Piktas keksas puslapį. Nuėjau. O tada jau ragavau! Nesu labai didelė tortų ar pyragų gerbėja, todėl labai džiaugiausi idėja, kad pagrindis saldėsis gimtadienyje bus keksiukai. Justina ne tik puikiai dirba, bet visada yra pasiruošusi padėti, kartu generuoti idėjas ir jas įgyvendinti. Man atrodo labai svarbu, kad pardavėjas būtų lankstus, tuo įsitikinau bendraudama su Piktu keksu. Po to belieka tik paragauti….Tada norisi dar ir dar! Galimybė rinktis įdarus bei spalvas. Viskas pagal jūsų šventės temą ir norus!

Nuotraukos – Audrius Dzimidavičius

 

Kadangi gimtadienį švenčiau prieš du mėnesius, galvojau, ar verta skelbti šį įrašą dabar… Tačiau, pati pajaučiau, kad įsisukus ir jau pradėjus planuoti visvien norisi geriausio galutinio varianto. Žinau tuos posakius „šį kartą padarysiu taip kukliai“. Tačiau iš patirties sakau, kad jei pradedi, tada norisi varyti iki galo! Nepamirškit, kad kiekviena šventė yra svarbi. Ypatingai gimtadienis, nes tai jūsų gimimo, atėjimo į šį pasaulį šventė!!! Pažįstu žmonių, kurie nemėgsta savo gimtadienių, arba jų nesureikšmina. Linkiu pažiūrėti šiek tiek kitaip – ši šventė apie jus ir brangiausius žmones šalia. Akimirkas.

Video – Paula Lee Films

 

Tikiuosi, kad šiame įraše atrasite tai, ko dar trūksta jūsų šventėms, ar tai padės pradėti planuoti svarbią dieną. Na, o gal tai įkvėps jus kažko imtis ir daryti bei kurti geras emocijas ne tik sau, bet ir kitiems!

Linkiu nepamirštamų švenčių su tikromis akimirkomis! <3

 

 

Švenčių planuotoja/ dekoratorė:

Facebook: Vestuvių studija by Viktorija Amkoladze

Instagram: @vestuviustudijabyviktorijaamkoladze

Gėlės: 

Facebook: Cukrinis kaspinėlis

Balionai: 

Facebook: Jūsų šventėms, balionai

Instagram: @jusu_sventems

Šventinė atributika:

Facebook: PARTY INBOX

Instagram: @partyinbox

Krėslai ir staliukai:

Facebook: Obsessions

Instagram: @obsessionslt

Keksiukai:

Facebook: Piktas keksas

Instagram: @piktaskeksas_official

 

 

 

 

 

 

Dalintis:

0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *