Kam žmogus gali būti įdomus, jei jis pats savęs „nedomina“?


Šiandien atsikėlus į galvą atėjo mintis (man dažnai taip nutinka, kai jau būnu išgėrusi du puodelius juodos kavos): o kam aš galiu būti įdomi? Kodėl žmonės norės skaityti mano tinklaraštį? Po to iškarto sekė pamąstymai apie tai, kad galbūt aš net pati savęs nesudominsiu, verkšlensiu ir trypčiosiu, kada gi paleisti šį blogą, kad jis taip niekada ir neiškeliaus į internetinio pasaulio platybes. Susiėmiau. Jis čia.

Tačiau iki šios akimirkos užtrukau ne vieną ir ne du mėnesius. Galbūt daugelis galvos, kad aš tingėjau… Tik dabar apie tai susimąsčiau – juk kai žmogus laimingas, jis veikia. Aš buvau ir esu laiminga – esu sveika, mylima, energinga. Tačiau neveikiau. Kažko laukiau. Man atrodo, aš ieškojau kelio pati į save, ką anksčiau būčiau pavadinusi „tam turi ateiti laikas“. Pasimečiau tarp socialinių tinklų vertybių, konkurencijos ir dar kažko netikro. Juk visada yra tas kažkas… Kažkas… Kol vieną dieną, priverkusi gal du pilnus kibirus, pasakiau sau: palauk, mergaite, ar ta problema nesi pati tu?

Esu. Nusivaliau visas šiukšles, kurių pati sau primėčiau. Pasakiau sau, kad prieš kažką patardama žmonėms pirma išmėginsiu ant savęs. Pradėjau lankyti jogą. Negyventi tuo, kas jau buvo, ir labiau mylėti. Norėjau parašyti „tiesiog mylėti“, bet kai lankiau teatro pamokas, režisierius mane išmokė, kad „tiesiog“ nebūna. Tuomet prasidėjo keisti dalykai. Mano tinklaraštis „magiškai“ pradėjo konstruotis. Apsimečiau, kad atėjo „tas laikas“. Nors „to laiko“ nėra, yra tik dabar. Viskas, kas buvo ar bus, neegzistuoja – mes patys esame ši akimirka. Taip aš pradėjau dėlioti save.

Tai dar tik pati pradžia. Tačiau šiandien, atsakydama į savo pačios iškeltą klausimą, kam žmogus gali būti įdomus, drąsiai sakau – pats sau. Su visomis duotybėmis, trūkumais ir privalumais. Net jei ir pats savęs nedomina ar vengia susidurti su visomis blogybėmis akis į akį. Jis vis vien yra įdomus. Ir jeigu pasaulyje neatsirastų žmogus, kuriam tu irgi būsi įdomus, žinok, kad visada gali sugrįžti pats į save. Visada.

Dalintis:

4 comments so far.

Atsakymai į “Kam žmogus gali būti įdomus, jei jis pats savęs „nedomina“?”: 4

 1. Evelina parašė:

  Sveikinu zengus didelis zingsi ❤️

 2. Loreta parašė:

  Pradzia nuostabi 🙂
  Linkiu ir tikiuosi geriausio!

 3. Edita parašė:

  Šaunuolė! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *